Ümitköy dershane olarak amacımız öğrencilerimizi Lise ve üniversite sınavlarında en üst noktalara taşıyarak kariyerlerine giden yolda yardımcı olmak, öğrencilerimizi okullarında derecelere sokmak, öğrencilerimizi iyi bir yabancı dil bilgisi ile donatmak ve Sportif faaliyetler ile çocuklarda zihinsel / bedensel disiplini sağlamaktır.

Ümitköy Çayyolu Butik Dershane

Çayyolu dershane, branşında uzman rehber öğretmenleri eşliğinde; mesleki rehberlik, eğitsel rehberlik, yönlendirme ile öğrencilerimizin tüm akademik ve sosyal sorunlarına akılcı, bilimsel çözümler sunmaktadır. Her öğrencisine atadığı Eğitim Koçları ile süreç boyunca öğrencisinin gelişimini yakından takip eder, velilere düzenli bilgilendirme yapar.

Ümitköy dershanede ve Yaşamkent dershanede öğretmenler kurumun ruhudur. Ümitköy dershanenin her öğretmeni önceki yıllarda Özel kolej ve kurslarda çalışmış, 10 yılı aşkın deneyime sahip öğretmenlerdir.  Dershanemizde öğrenciler üzerinde ilgi ve alaka daha yüksek seviyede olup bu da başarı düzeyinin artışı olarak  sonuç verir.