Ümitköy dershane VIP butik eğitim, her öğrencinin eksikliklerinin tespitinin mümkün olduğu ve bu belirlenen eksiklerin giderilmesi üzerine program uygulandığı ortamlardır. Ümitköydeki dershanemizde öğrencilerimiz YGS/LYS sınavlarına yönelik Türkçe, Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji, Coğrafya, Tarih, İngilizce ve İhtiyaç duyduğu bütün derslerden VIP eğitim alabilirler.

Ümitköy dershane butik Eğitimle normal rehberlik sisteminden uzaklaşılmakta, birebir eğitim danışmanları (Koçluk sistemi) devreye girmektedir. Bu sistemle öğrencilerin stres ve kaygı yönetimi, motivasyon artırıcı çalışmalar mesleki rehberlik ve verimli ders çalışma teknikleri danışmanlıkta etkin rol oynamaktadır.Dersler ve eğitimler alanında uzman en iyi öğretmenlerle işlenmektedir.

Bilgiyi Ölçme ve Değerlendirme Sınavı yapılarak benzer seviyedeki öğrencilerin aynı sınıfta birebir ders alması sağlanır. Öğrencilerimiz ümitköy dershane kurumumuzun bütün faaliyetlerinden faydalanabilir. Grup derslerinde istediği başarıyı elde edemeyen öğrencilere tek kişilik sınıflarda birebir özel ders veya etüt takviyesi yapılır.