Mezun Çayyolu dershane imkanı sağlayan kurumumuzla gençlerimizin; ilgi ve yetenekleri doğrultusunda kendilerine en uygun mesleği seçmelerine yardımcı oluyoruz.

Bizler öğrencilerimizin akademik gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla Çayyolu mezun dershanede öğrencilerimize sunduğumuz özel ders ve kurs imkanlarıyla hayalleri gerçekleştirmek amacındayız.

Çayyolu mezun dershane ihtiyacı ile bize başvuran öğrencilerle ilk görüşmeyi Tolga Hoca yapar.

Öğrencinin seviyesine ve öğrenme düzeyine uygun, 6-8 kişilik VIP sınıflarda, eksiklerin temelden kapatıldığı ayrıcalıklı eğitim görme fırsatını sunuyoruz.

Çayyolu’nda mezunlara dershane imkanı sağlayan kurumlarımızda dersler sabah saat 09.00’da başlayıp, akşam 20.00’a kadar devam eder.

Alanında uzman hocalarımızdan alacağınız birebir ve grup dersleri ,rehberlik ve doğru yönlendirme ile hayalinizdeki üniversiteye bir adım daha yaklaşacaksınız.

Ümitköy ve Çayyolu’nda özel ders,kurs,dershane denildiğinde ; bizi tercih etmeniz durumunda uygun fiyat ayrıcalıklarına sahip olacağınızı unutmayın…

Detaylı bilgi için : 0505 767 95 22

 

 

 

 

çayyolu kurs, ümitköy kurs, çayyolu dershane, ümitköy mezun dershane, ümitköy mezun kurs, çayyolu mezun kurs, çayyolu mezun dershane, çayyolu matematik özel ders, ümitköy matematik özel ders, yaşamkent matematik özel ders, çayyolu üniversite hazırlık, çayyolu dershane, yaşamkent dershane, ümitköy dershane, çayyolu etüt merkezi, ümitköy etüt merkezi, yaşamkent etüt merkezi, çayyolu 8. sınıf liselere giriş sınavına hazırlık, çayyolu lgs hazırlık, ümitköy lgs hazırlık