Çayyolu dershane butik VIP eğitimini diğer eğitim veren kurumlardan ayıran en önemli özellik, sınıftaki öğrenci sayısının az olmasıdır. Bu VIP sınıflar birebir eğitim veren kurumlardan ibarettir. Öğrenci sayısının az olması tabiki başarı için yeterli değildir. Öğrencilerimizi başarıya götüren en önemli durum, her öğrenci ile birebir ilgilenerek her öğrenciye özgün çalışma ve öğrenme stillerinin belirlenmesidir. Böylece alınan eğitimin verimi en üst düzeye çıkmakta öğrenci hedeflerine daha çabuk ulaşabilmektedir.

YKS, YGS- LYS sınavlarına hazırlanmak isteyen lise son sınıf öğrencileri ve mezun öğrenciler için istedikleri üniversiteye yerleşmek önceliklidir. Birçok öğrenci, kalabalık sınıflar ve eğitim kurumlarında özellikle bu yaşlarda, derslerden istenilen verimi alamamaktadır. Ümitköy dershane olarak, VIP eğitim modelinin en etkili olduğu dönem bu dönemlerdir diyoruz.

Eğitimlerimizin amacı öğrencilerin gerçek potansiyelini ortaya çıkarıp, ihtiyaç duyduğu bütün eğitimleri vererek ve en etkili çalışma metotlarıyla YKS,YGS/LYS de yüksek puan elde ederek kendi en iyilerini yapmalarını sağlamaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir