VIP eğitim modeli çocuklarının kalabalık gruplarda kaybolmasını istemeyen veliler için idealdir.

Çayyolu dershanemizde,

Alanında Ankara’nın en iyi eğitmenleri ile çalışıyoruz. Aynı zamanda Ümitköy dershanemizde öğrencilerimize ücretsiz eğitim koçluğu desteği de sağlıyoruz.

Eğitim koçluğu ile 9, 10, 11. sınıf öğrencilerimizin gelecek planlaması yapmasına yardımcı olarak onlara meslek ve hedef belirlemeyi amaçlıyoruz.

Çayyolu-Ümitköy dershanemizde 9, 10, 11. sınıf öğrencilerinin üniversiteye hazırlık çalışmalarının temel yapısını oluşturma, düzenli ve verimli ders çalışmayı alışkanlık haline getirme, bireysel öğrenme stili belirlenerek öğrenciye özgü çalışma programları hazırlama, tüm okul derslerini konu konu takip ederek öğrencinin eksik yönlerini belirleme ve sorunu kısa sürede çözüme ulaştırma, öğrenciye okuma alışkanlığı kazandırma,öğrencilere,kendi kişisel özelliklerini tanımalarına ve kendilerini keşfetmelerine yarımcı olarak kendi en iyilerini yaratmalarında onlara yardımcı olma, veli-öğrenci-okul ilişkisinin sağlıklı bir şekilde yürütülmesine yardımcı olma, yabancı dil eğitimini sistemli bir şekilde yürütme, aile içinde yaşanan eğitim kaynaklı sorunların çözülerek aile içi huzuru sağlama amaçlanmaktadır.

 

Ayrıntılı bilgi için : 0505 767 95 22

 

 

Çayyolu matematik özel ders, ümitköy matematik özel ders, yaşamkent matematik özel ders, çayyolu üniversite hazırlık, çayyolu dershane, yaşamkent dershane, ümitköy dershane, çayyolu etüt merkezi, ümitköy etüt merkezi, yaşamkent etüt merkezi, çayyolu 8. sınıf liselere giriş sınavına hazırlık, çayyolu lgs hazırlık, ümitköy lgs hazırlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir